Zavrieť

Maliar

Plat
od 13,99 hod./brutto €
Zobrazenia
190
Podrobnosti o platových podmienkach
diéty 26,40 Eur/deň/netto; 15 Eur/deň/ubytovanie; rakúska zmluva
Dátum nástupu
dohodou
Zverejnené dňa
9 September 2021
( 10 dni dozadu )
Uverejnené firmou
Dream Jobs s.r.o. Dream Jobs s.r.o. 0
0 recenzie
3 ponukou online
Členom od Január 2021
Tlačiť

NÁPLŇ PRÁCE
– vykonávanie maliarskych prác pre súkromných zákazníkov;
– miešanie farieb;
– čiastočne práca na rebríkoch alebo lešeniach;
– príprava podkladu (špachtlovanie a iné)

POŽIADAVKY NA UCHÁDZAČA
Jazykové znalosti
– nemecký jazyk na úrovni min. mierne pokročilý

Vodičský preukaz
– skupina B
– odporúčame mať k dispozícii vlastné auto

Požadovaná prax
– počet rokov praxe min. 3

Iné výhody
– nepretržitý servis počas celého pôsobenia v Rakúsku;
– zabezpečíme ubytovanie;
– po dohode so zamestnávateľom možnosť nadčasov;
– zamestnanie priamo pod rakúskym zamestnávateľom;
– výhody sociálneho systému (rodinné prídavky, …);
– bezplatné spracovanie podkladov pre získanie rodinných prídavkov;
– možnosť mimoriadnych záloh

Ubytovanie
– vybavené ešte pred odchodom do Rakúska

Pracovný čas
min. 35 – max. 60 hod./5-6 dní v týždni; po dohode možnosť pracovať cez víkend; možnosť nadčasov