Zavrieť

Zámočník – 9470 Granitztal

Plat
od 12,23 hod. - 13,73 hod./brutto €
Zobrazenia
54
Podrobnosti o platových podmienkach
+ 0,89 Eur/montážne príplatky; + 26,40 Eur/diéty; + 15 Eur/deň/ubytovanie
Dátum nástupu
29.11.2021 (dohodou)
Zverejnené dňa
24 November 2021
( 11 dni dozadu )
Uverejnené firmou
Dream Jobs s.r.o. Dream Jobs s.r.o. 0
0 recenzie
3 ponukou online
Členom od Január 2021
Tlačiť

NÁPLŇ PRÁCE
– montážne práce + zváranie metódou MIG

MOŽNOSŤ pracovať jeden týždeň pondelok – sobota a ďalší pondelok – streda

POŽIADAVKY NA UCHÁDZAČA
Jazykové znalosti
– nemecký jazyk na úrovni min. mierne pokročilý

Vodičský preukaz
– skupina B
– odporúčame mať k dispozícii vlastné auto

Požadovaná prax
– počet rokov praxe min. 2

Iné výhody
– nepretržitý servis počas celého pôsobenia v Rakúsku;
– zabezpečíme ubytovanie;
– po dohode so zamestnávateľom možnosť nadčasov;
– zamestnanie priamo pod rakúskym zamestnávateľom (rakúska pracovná zmluva);
– výhody sociálneho systému (rodinné prídavky, …);
– bezplatné spracovanie podkladov pre získanie rodinných prídavkov;
– možnosť mimoriadnych záloh

Ubytovanie
– vybavené ešte pred odchodom do Rakúska

Pracovný čas
min. 35 – max. 60 hod./5-6 dní v týždni; po dohode možnosť pracovať cez víkend; možnosť nadčasov